Hakkımızda

WordPressli.com Nedir?

wordpressli.com Türkiye’de ki WordPress kullanıcılarına ücretsiz ve hiçbir karşılık beklemeden yardımcı olmak amacıyla yayın yapan bir blog sayfasıdır.

Blog sayfamızda WordPress ile ilgili birçok teknik makale, ipuçları ve önerileri bulabilirsiniz. Amacımız; WordPress ile ilgili güncel Türkçe içeriklerin sayısını artırmaktır.

WordPressli.com’da Neler Var?

WordPress ile ilgili Türkçe olarak hemen hemen her konuda blog yazısı bulmanız mümkün. WordPress ile yeni tanışmış birisi için başlangıç seviyesinden üst seviyeye kadar teknik makalelerin yanı sıra, en tecrübeli WordPress kullanıcısının dahi işine yarayabilecek optimizasyon, güvenlik ipuçlarını paylaşıyoruz.

Güncel olan WordPress eklentilerinin nasıl kurulacağını, ayarlarının nasıl yapılacağına dahi adım adım anlatan birçok sayıda teknik makaleleri blog sayfamızda bulabilirsiniz.

WordPress seo konusunda eklenti, tema ve ipuçlarınıda yine blog sayfamızda bulabilirsiniz. WordPress için en ideal seo ayarları, seo optimizasyonu nasıl yapılacağına dair oldukça detaylı teknik makaleler blog sayfamızda mevcut.

İnternet sitemiz size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezler kullanmaktadır. Sitemizi kullanmadan önce çerez kullanımı ve gizlilik konusunda detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşulları sayfalarını incelemenizi tavsiye ederiz.